Kaligrafické novinky a termíny kurzů
dřív než ostatní?

Přidej se do newsletteru Kaligrafuji:

  • Instagram Kaligrafuji
  • Facebook Kaligrafuji
  • LinkedIn - Black Circle
  • Pinterest Kaligrafuji

100

Po několika letech pasivního zkoušení kaligrafie (občas neco zkoušení tužkou) me tento kurz tak neuvěřitelně nabil, že se mi stává, ze 3 hodiny píšu a čas je tak zkreslený, ze se to zdá jako 5 minut

78.2

Úžasný kurz, určitě doporučuji

100

Skvěle strávené 3 hodiny s kaligrafií. Anežka poradí nejenom pravákům ale i minoritě leváků :)

100

91.44

Kurz s Anežkou byl krásnou večerní aktivitou. Anežka byla perfektně připravená, dozvěděla jsem se hodně o druzích písma a technikách psaní - vybavilo mě to do začátku, abych s kaligrafií mohla pokračovat dál. Protože Anežka ukazuje i svou tvorbu, člověk má pak představu, kam až se může posunout, když se činnosti bude věnovat. :)

100

100

100

Zúčastnila jsem se základního kurzu a byla jsem velmi spokojená. Po celou dobu vládla příjemná atmosféra, Anežka vše vysvětlila a dokázala nadchnout. Za mě doporučuji, určitě se přihlásím na pokračovací kurz.

100

100

Anežka je velmi milá, své vlastní nadšení z kaligrafie velmi rychle přenesla na všechny. Je trpělivá, nespěchá, s každým individuálně řeší, co je potřeba, chválí a povzbuzuje. Pomůcky byly perfektně připravené a zlatou tečkou byl i dáreček na závěr :-) Jen mi bylo líto, že kurz tak strašně rychle uběhl, ale věřím Anežce, že se do K. Varů zase brzo vrátí. Moc děkuji za inspiraci, určitě doporučuji kurzy Anežky všem, kteří ještě váhají.

100

Krásný kurz. Strhující atmosféra. Anežka, která nejen krásně píše, ale krásně o písmu hovoří. Rozhodně to bylo inspirativní setkání.

100

Anežka byla perfektně připravena, individuálně pomáhala a kurz splnil více než mé očekávání. Mohu ho doporučit všem, kteří chtějí nahlédnout do kaligrafie s profesionálkou.

95.74

Kurz byl skvělý a líbí se mi, že pro mě kaligrafie tříhodinovým kurzem neskončila. Anežka je ochotná i po kurzu poradit a pomoct.

100

Doporučuji všem, Anežka je vstřícná, dokáže poradit. Kurz dokáže přesvědčit všechny, že každý se může naučit krásně psát.

100

Příjemně strávený čas, myslím si že ideální zasvěcení. Ještě jednou bych rád poděkoval a velebil Anežky osobu. Ne jen tím co umí ale i projevem. Vše se snoubilo:)

100

100

100

100

100

Reference

aneb na kolik kapek inkoustu si účastníci kurz užili ;)