100

93.35

Pohodová, příjemná atmosféra, neskutečně rychle dané tři hodiny utekly, milé a upřímné chování Anežky ke všem zúčasněným.

100

Kaligrafka Anežka je milá, empatická a moc šikovná!!!

100

Po několika letech pasivního zkoušení kaligrafie (občas neco zkoušení tužkou) me tento kurz tak neuvěřitelně nabil, že se mi stává, ze 3 hodiny píšu a čas je tak zkreslený, ze se to zdá jako 5 minut

78.2

Úžasný kurz, určitě doporučuji

100

Skvěle strávené 3 hodiny s kaligrafií. Anežka poradí nejenom pravákům ale i minoritě leváků :)

100

91.44

Kurz s Anežkou byl krásnou večerní aktivitou. Anežka byla perfektně připravená, dozvěděla jsem se hodně o druzích písma a technikách psaní - vybavilo mě to do začátku, abych s kaligrafií mohla pokračovat dál. Protože Anežka ukazuje i svou tvorbu, člověk má pak představu, kam až se může posunout, když se činnosti bude věnovat. :)

100

100

30

Jsem netrpělivý člověk, kaligrafie naprosto uklidňující ..

100

Kurz kaligrafie po pokročilé byl skvělý a určitě ho můžu všem doporučit. Anežka všechno krásně vysvětlila, oceňuji především přátelský a milý přístup. Po absolvování kurzu mám mnohem větší motivaci psát a pouštět se do další tvorby.

100

Nemuzu jinak, nez vsem kurz pro pokrocile doporucit! :) Anezka je uzasny a empaticky clovek. Velmi citlive dokaze vysvetlit na cem zapracovat, co vylepsovat, co tedy procvicovat. Navic umi skvele povzbuzovat :) Tahle kombinace vas pak nutne "nakopne" k tomu, ze touzite psat i doma po skonceni kurzu :) Jedine, co mne mrzi, je, ze nelze zpomalit cas :) Ty tri hodinky utecou az moc rychle ;)

100

Krásný kurz. Strhující atmosféra. Anežka, která nejen krásně píše, ale krásně o písmu hovoří. Rozhodně to bylo inspirativní setkání.

100

Anežka byla perfektně připravena, individuálně pomáhala a kurz splnil více než mé očekávání. Mohu ho doporučit všem, kteří chtějí nahlédnout do kaligrafie s profesionálkou.

95.74

Kurz byl skvělý a líbí se mi, že pro mě kaligrafie tříhodinovým kurzem neskončila. Anežka je ochotná i po kurzu poradit a pomoct.

100

Doporučuji všem, Anežka je vstřícná, dokáže poradit. Kurz dokáže přesvědčit všechny, že každý se může naučit krásně psát.

100

Příjemně strávený čas, myslím si že ideální zasvěcení. Ještě jednou bych rád poděkoval a velebil Anežky osobu. Ne jen tím co umí ale i projevem. Vše se snoubilo:)

100

100

Reference

aneb na kolik kapek inkoustu si účastníci kurz užili ;)

Kaligrafické novinky a termíny kurzů
dřív než ostatní?

Přidej se do newsletteru Kaligrafuji:

Ochrana osobních údajů

© 2018–2019 Anežka Peroutka

  • Instagram Kaligrafuji
  • Facebook Kaligrafuji
  • LinkedIn - Black Circle
  • Pinterest Kaligrafuji