Kaligrafické novinky a termíny kurzů
dřív než ostatní?

Přidej se do newsletteru Kaligrafuji:

  • Instagram Kaligrafuji
  • Facebook Kaligrafuji
  • LinkedIn - Black Circle
  • Pinterest Kaligrafuji

100

Kurz s Anežkou byl krásnou večerní aktivitou. Anežka byla perfektně připravená, dozvěděla jsem se hodně o druzích písma a technikách psaní - vybavilo mě to do začátku, abych s kaligrafií mohla pokračovat dál. Protože Anežka ukazuje i svou tvorbu, člověk má pak představu, kam až se může posunout, když se činnosti bude věnovat. :)

91.44

100

100

Zúčastnila jsem se základního kurzu a byla jsem velmi spokojená. Po celou dobu vládla příjemná atmosféra, Anežka vše vysvětlila a dokázala nadchnout. Za mě doporučuji, určitě se přihlásím na pokračovací kurz.

100

100

Anežka je velmi milá, své vlastní nadšení z kaligrafie velmi rychle přenesla na všechny. Je trpělivá, nespěchá, s každým individuálně řeší, co je potřeba, chválí a povzbuzuje. Pomůcky byly perfektně připravené a zlatou tečkou byl i dáreček na závěr :-) Jen mi bylo líto, že kurz tak strašně rychle uběhl, ale věřím Anežce, že se do K. Varů zase brzo vrátí. Moc děkuji za inspiraci, určitě doporučuji kurzy Anežky všem, kteří ještě váhají.

100

100

Kurz byl pro mě velmi inspirativní a Anežčin vřelý přístup mě namotivoval k dalším a dalším kaligrafickým pokusům..

100

Anežka, místo i celý kurz byl velmi inspirativní. Splnila se všechna má očekávání, která jsem měl. Získal jsem velkou inspiraci k dalším krokům v mých pokusech a snaze naučit se něčemu tak krásnému jako je kaligrafie. Anežko velké díky. Roman

96.01

Doporučuji všem, Anežka je vstřícná, dokáže poradit. Kurz dokáže přesvědčit všechny, že každý se může naučit krásně psát.

100

Příjemně strávený čas, myslím si že ideální zasvěcení. Ještě jednou bych rád poděkoval a velebil Anežky osobu. Ne jen tím co umí ale i projevem. Vše se snoubilo:)

100

100

100

100

100

100

Děkuji moc za super kurz, který mi přinesl základy kaligrafie i mnohem víc. Bez předchozích zkušeností s kaligrafií jsem odcházela spokojená a celá od inkoustu. :-)

100

Mě osobně dal kurz přesně to, co jsem potřebovala. Mám nějaké knihy, které jsem měla prostudované, ale stále jsem se tak nějak bála začít. Kurz mě toho strachu zbavil. Kaligrafije je úžasná v tom, že základy se může naučit úplně každý, je to jen o pochopení techniky a pak už jen o spoustě a spoustě popsaných stránek. Jsem moc ráda, že Anežka měla kurz právě u nás a já jsem ho absolvovala. Moc díky a doufám, že se uvidíme na pokročilém kaligrafování :)

100

Kurz byl inspirativní a velmi příjemný. Dozvěděla jsem se něco o technice a možnostech, co se dá s písmem dělat a jaké nástroje lze využít. Za mě doporučuji, z načerpané energie čerpám ještě nyní

100

Reference

aneb na kolik kapek inkoustu si účastníci kurz užili ;)