Kaligrafické novinky a termíny kurzů
dřív než ostatní?

Přidej se do newsletteru Kaligrafuji:

  • Instagram Kaligrafuji
  • Facebook Kaligrafuji
  • LinkedIn - Black Circle
  • Pinterest Kaligrafuji

Úžasný kurz, určitě doporučuji

78.2

Skvěle strávené 3 hodiny s kaligrafií. Anežka poradí nejenom pravákům ale i minoritě leváků :)

100

100

Kurz s Anežkou byl krásnou večerní aktivitou. Anežka byla perfektně připravená, dozvěděla jsem se hodně o druzích písma a technikách psaní - vybavilo mě to do začátku, abych s kaligrafií mohla pokračovat dál. Protože Anežka ukazuje i svou tvorbu, člověk má pak představu, kam až se může posunout, když se činnosti bude věnovat. :)

91.44

100

100

Zúčastnila jsem se základního kurzu a byla jsem velmi spokojená. Po celou dobu vládla příjemná atmosféra, Anežka vše vysvětlila a dokázala nadchnout. Za mě doporučuji, určitě se přihlásím na pokračovací kurz.

100

100

Anežka je velmi milá, své vlastní nadšení z kaligrafie velmi rychle přenesla na všechny. Je trpělivá, nespěchá, s každým individuálně řeší, co je potřeba, chválí a povzbuzuje. Pomůcky byly perfektně připravené a zlatou tečkou byl i dáreček na závěr :-) Jen mi bylo líto, že kurz tak strašně rychle uběhl, ale věřím Anežce, že se do K. Varů zase brzo vrátí. Moc děkuji za inspiraci, určitě doporučuji kurzy Anežky všem, kteří ještě váhají.

100

100

Anežka byla perfektně připravena, individuálně pomáhala a kurz splnil více než mé očekávání. Mohu ho doporučit všem, kteří chtějí nahlédnout do kaligrafie s profesionálkou.

100

Kurz byl skvělý a líbí se mi, že pro mě kaligrafie tříhodinovým kurzem neskončila. Anežka je ochotná i po kurzu poradit a pomoct.

95.74

Doporučuji všem, Anežka je vstřícná, dokáže poradit. Kurz dokáže přesvědčit všechny, že každý se může naučit krásně psát.

100

Příjemně strávený čas, myslím si že ideální zasvěcení. Ještě jednou bych rád poděkoval a velebil Anežky osobu. Ne jen tím co umí ale i projevem. Vše se snoubilo:)

100

100

100

100

100

100

Děkuji moc za super kurz, který mi přinesl základy kaligrafie i mnohem víc. Bez předchozích zkušeností s kaligrafií jsem odcházela spokojená a celá od inkoustu. :-)

100

Reference

aneb na kolik kapek inkoustu si účastníci kurz užili ;)